Pobočka v Plzni

Rodinný podnik FILLPOINT funguje již od roku 2004 a zabývá se profesionálními renovacemi a plněním tiskových kazet, a to jak inkoustových kazet (náplně do inkoustových tiskáren), tak tonerů (náplně do laserových tiskáren).

Ve své provozovně v Plzni se snažíme budovat dlouhodobé vztahy se svými zákazníky. Nabízíme odborné rady i přátelský rozhovor v příjemném prostředí. Nabízíme kompletní renovaci inkoustových tiskových kazet častých i méně používaných značek a typů Brother, Canon, Dell, Epson, Hewlett-Packard, Kyocera, Lexmark, Minolta, Nashuatec, OKI, Olivetti, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Xerox a dalších na počkání (pokud bude mít Vaše kazeta závadu, kterou lze odstranit, renovace potrvá déle).  Laserové tonery renovujeme do druhého dne nebo podle domluvy.

Kromě služeb profesionální renovace nabízíme také kancelářské potřeby. Aby naši zákazníci měli po ruce vše, co je k tisku třeba, prodáváme nové inkoustové cartridge i laserové tonery mnoha značek a jiný spotřební materiál (fotografický papír, kancelářský papír, datová média, kancelářské potřeby, drobný elektronický spotřební materiál, klávesnice, myši, podložky, obaly atd.).

To jsme my...

Dagmar Rističová
Jednatelka
+420 777 277 024

Nenad Ristič
Chief Idealist
+420 777 278 074

 
Nebo k nám přijďte

Prešovská 4
PLZEŇ
Otevírací doba:
pondělí – pátek (10:00 – 15:00)

 

Napište nám, rádi poradíme!

Vaše jméno

Váš email

Předmět

Vaše zpráva