Zasílání

Jak postupovat při zasílání prázdných cartridgí nebo tonerů
Vyjměte inkoustovou kazetu nebo laserový toner z tiskárny...
... vložte tiskové kazety do obálky (nejlépe bublinkové)...
... kterou nadepíšete adresou Fillpointu (Prešovská 4, Plzeň) ...
... a odnesete ji na poštu...
... my kazety po přijetí zkontrolujeme, zrenovujeme a naplníme...
... nakonec Vám je odešleme zpět na adresu, kterou nám uvedete.
Kontaktní formulář

Vaše jméno

Váš email

Telefon

Vypište označení cartridgí a tonerů, které hodláte zaslat

V případě inkoustové tiskárny, byla(y) kazeta(y) funkční (prolezl tiskárnou papír)?
AnoNe

Doplňující zpráva

Podrobnosti o zasílání

Na žádost mimoplzeňských zákazníků přijímáme prázdné inkoustové kazety nebo laserové tonery. Ihned po přijetí zkontrolujeme jejich stav. Pokud jsou kazety funkční, tak je naplníme nebo zrenovujeme a zašleme zpět na adresu, kterou nám uvedete buď v zásilce, nebo zde do kontaktního formuláře.

Orientačně za zaslání prázdných kazet zaplatíte zhruba 40,- Kč dle sazebníku České pošty (např. v případě sady čtyř inkoustových kazet - černé, modré, žluté a červené). Za zaslání naplněných kazet na dobírku zpět, Vám budeme účtovat podle váhy zhruba 79,- Kč (opět uvažujeme-li sadu čtyř inkoustových kazet).

Spočítejte si cenu dopravy u České pošty

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, doporučujeme, abyste nás nejdříve kontaktovali (telefonicky, emailem nebo přes kontaktní formulář). My Vám sdělíme konkrétní parametry týkající se Vaší objednávky (cena naplnění, dobírka, dostupnost, atd.)

Uveďte prosím, jaký druh kazet budete potřebovat naplnit a jejich množství, zda byly kazety při posledním tisku funkční (pokud se jedná o inkoustové kazety, tak jestli tiskárnou při posledním tisku prolezl prázdný papír - to indikuje funkčnost kazety) a Vaše kontaktní údaje.